zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Niemcy, praca dla opiekunki dla seniora

(Jedlicze, )

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Miejsce zlecenia: Augsburg (wyjazd na 2-3 miesiące).
Do opieki Pani Anna: 87 lat, 47kg, 160 cm wzrostu.
Seniorka jest dość sprawna fizycznie, porusza się przy chodziku. Choruje na demencję. Ma również stomię i stały cewnik. Przychodzi do niej opiekun środowiskowy.

Obowiązki:
mycie i kąpiele;
opróżnianie woreczka na mocz;
ubieranie i rozbieranie;
pomoc w spożywaniu posiłków;
prowadzenie gospodarstwa domowego: zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
dobrej znajomości języka
miłego usposobienia i cierpliwości
zaangażowania w pracę, doświadczenia
dobry stan zdrowia
mile widziane prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:
ubezpieczenie
odprowadzane składki ZUS
wyżywienie i zakwaterowanie
przejazd do i z Niemiec
wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści 6405

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl