Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Murarz &#8211; Praca W Niemczech

Niemcy, Myślibórz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MURARZ &#8211; PRACA W NIEMCZECH

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
MURARZ
Miejsce pracy: Niemcy (Hamburg)
ZADANIA:
- prace murarskie na budowie,

WYMAGANIA:
- min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza,
- dokumenty potwierdzające kwalifikacje,
- mile widziana umiejętność murowania bloczków na kleju,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego,

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę na podstawie polskiej umowy o pracę i oddelegowanie do pracy za granicę,
- zakwaterowanie, dojazd i przejazd na budowę &#8211; bezpłatne i zorganizowane przez Pracodawcę,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 1800 euro/netto miesięcznie + zwrot podatku dochodowego (do 360 euro netto/miesięcznie), płatny urlop wypoczynkowy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą linku:
kinga.brzozowska@pracownicybudowlani.pl/
lub kontakt telefoniczny z Kingą Brzozowską pod nr: 518 200 962

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Maj, 2017  11:07

Identyfikator: 611147

Wyświetleń: 1124