Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter izolacji termicznej

Myślibórz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce pracy: BELGIA/NIEMCY
Zadania :

&#8226; montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych

Wymagania:

&#8226; certyfikat SCC 18 lub VCA
&#8226; doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

Oferujemy:

&#8226; umowę pracę
&#8226; długoterminową współpracę
&#8226; zakwaterowanie i przejazd jest po stronie pracodawcy
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w Warszawie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji

lub kontakt telefoniczny z Ewą Chojnowską pod nr: 535-812-112

e- mail : praca@pracownicybudowlani.pl/