Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik samochodów ciężarowych

Szczecin,

Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

Dla jednego z naszych klientów, działającego w branży mechaniki pojazdowej, poszukujemy kandydatów do stanowiska:

Region: Europa Zachodnia
Miejsce pracy : Belgia, Niemcy Austria, Francja, Wielka Brytania
Numer ref.: MSC/11/2017

Zadania osoby zatrudnionej na proponowanym stanowisku:

&#8226;realizacja zleceń serwisowych na terenie Polski i Europy Zachodniej
&#8226; diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych
&#8226; oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych

Wymagania:
&#8226; znajomość technologii napraw
&#8226; minimum 2 letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych, autobusów lib 5- letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych.
&#8226; mile widziane Wykształcenie kierunkowe
&#8226; Mile widziane umiejętności:
- spawania elektrycznego
- diagnostyka pneumatycznych
- naprawy niezależnych ogrzewań
&#8226; dobra organizacja czasu pracy
&#8226; prawo jazdy kat. B- warunek konieczny!
&#8226; mile widziana umiejętność poruszania się w środowisku europejskim.

Oferujemy:
&#8226; Pracę od zaraz
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny).
&#8226; Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa +dieta zagraniczna +prowizja od wartości naprawy)
&#8226; System pracy: 4 tyg. pracy/ 1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego
&#8226; Zapewniamy dojazd do miejsca pracy i zakwaterowanie.
&#8226; Przyjazną atmosferę w pracy
&#8226; Dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Listopad, 2017  14:14

Identyfikator: 624997

Wyświetleń: 670