Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik Do Fabryki Vw W Niemczech

Niemcy, Wroclaw,

Doradztwo Personalne SET jako wyłączny partner na terenie Polski jednej z największych agencji zatrudnienia w Niemczech poszukuje kandydatów do pracy w fabryce samochodów osobowych VW na terenie północno-zachodnich Niemiec.

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:
kontrola jakości aut zjeżdżających z taśmy produkcyjnej

Zatrudnienie od 20.10.2014r.

Liczba wakatów: 40

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanik samochodowy;
&#8226; Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
&#8226; Doświadczenie zawodowe;
&#8226; Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność;
&#8226; Własny samochód będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+dieta+nadgodziny);
&#8226; Zakwaterowanie bezpłatne (pokoje 1-osobowe);
&#8226; Opiekę oraz wsparcie koordynatora w Niemczech;
&#8226; Możliwość dodatkowych nadgodzin;
&#8226; Umowa na niemieckich warunkach.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacje@setdoradztwo.pl/ z dopiskiem &#8222;Mechanik samochodowy &#8211; Niemcy&#8221;
lub kontakt:
Doradztwo Personalne SET
Iza Piórkowska
tel. 24 262 03 35,
kom. 695-711-600

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Pazdziernik, 2014  15:46

Identyfikator: 525129

Wyświetleń: 2261