zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą

Laminiarz / Formierz Tworzyw Sztucznych &#8211; Z J.niemieckim

(Poznań, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

KS Personal Service &#8211; jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

LAMINIARZ / FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH &#8211; z j.niemieckim
Miejsce pracy: Siershahn
Rodzaj pracy: produkcja łopat do wiatraków (technologia vacuum)

ZADANIA:
- praca z żywicą poliestrową, epoksydową, z włóknem szklanym
- produkcja łopat do wiatraków w systemie vacuum
- finish

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w zawodzie
- znajomość j. niemieckiego (konieczna komunikatywność w pracy)
- zdolności manualne, zainteresowania techniczne
- gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

OFERTA:
- wynagrodzenie: podstawa + diety (ok. 2100 &#8364; netto/mies.)
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę, koszt w całości lub częściowo potrącany z wypłaty
- możliwość pracy zmianowej &#8211; zależnie od aktualnego zapotrzebowania w zakładzie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- umowa na niemieckich warunkach, z pełnym ubezpieczeniem (Kindergeld)
- możliwość wyjazdu w kilkuosobowej grupie (ale wszyscy pracownicy muszą znać j.niemiecki)
- stabilne stanowisko w renomowanej firmie
- oferta pracy długoterminowej / na stałe
- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl lub zarejestruj się na portalu: http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl