Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurier w Niemczech

Niemcy, Warszawa,

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Kurier
Miejsce Pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
- dostarczanie przesyłek do adresatów &#8211; klientów instytucjonalnych i prywatnych

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- język niemiecki na poziomie komunikatywnym
- umiejętność organizacji pracy własnej
- punktualność, odpowiedzialność, gotowość do pracy
- doświadczenie w pracy kuriera będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- stałą pracę
- stałe, miesięczne wynagrodzenie , dopłaty do zakwaterowania
- pracę od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy wolne
- stałą trasę w mieście
- nowy samochód służbowy (masa całkowita do 3,5 tony - VW Crafter)

- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealwork.pl/
- odwiedź naszą stronę internetową: idealwork.pl/

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IDEAL Work Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 202 nr 101 poz. 926 ze zm.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Luty, 2017  10:29

Identyfikator: 605148

Wyświetleń: 1201