zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Komisjoner w magazynach REWE/PENNY praca stała!

(Warszawa, Gorzów Wielkopolski, )

Martship sp. z o.o. i Ship Servicessp.k. poszukują dla partnera T+D Personenlogistik GmbH, Niemcy, Hamburg i Kiel osoby do pracy na stanowisko: Komisjoner w magazynach REWE/PENNY praca stała, nie sezonowa!
ZADANIA:
&#8226; pakowanie towarów na wózki według informacji wyświetlanych na ekranie komputera
&#8226; foliowanie i etykietowanie wózków
&#8226; transport wewnętrzny palet euro
&#8226; dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej
WYMAGANIA:
&#8226; doświadczenie lub przynajmniej gotowość do wykonywania prac fizycznych
&#8226; decyzja podjęcia pracy na terenie Niemiec (Hamburg lub Kiel)
&#8226; pracowitość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
&#8226; Buty robocze ze stalowymi noskami
OFERUJEMY:
&#8226; stałą pracę od zaraz (!)
&#8226; akordowe wynagrodzenie od drugiego miesiąca
&#8226; w 1. miesiącu przyuczając się minimum 1.100 &#8364; netto na rękę (kawaler bez dzieci)
&#8226; od 2. miesiąca z premią za akord 1.400 &#8364; - 1.600 &#8364; netto na rękę (kawaler bez dzieci)
&#8226; dodatki za przepracowane noce 25% od godz. 22.00 - 6.00, soboty 0.00 &#8211; 24.00 również 25%
&#8226; dodatki za przepracowane niedziele 50%
dodatki za przepracowane dni świąteczne 100%
&#8226; 24 dni płatnego urlopu w pierwszym roku
&#8226; pokoje 2 osobowe, toalety, wspólna kuchnia, internet w cenie mieszkania
&#8226; wsparcie w kwestiach formalnych w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
&#8226; ubezpieczenie na warunkach niemieckich oraz prawo do niemieckich świadczeń socjalnych
&#8226; pomoc w uzyskaniu Kindergeld (zasiłek rodzinny na dziecko/dzieci) po pół roku nieprzerwanego stosunkupracy w Niemczech
&#8226; terminowo wypłacane wynagrodzenie miesięczne jak i wypracowany akord

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Wrzesien, 2017  09:40

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl