Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk w Belgii

Lublin, Lublin,

Dla naszego klienta, ktory wykonuje instalacje elektryczne, jak np. oswietlenie, monitoring, systemy alarmowe , przeciwpożarowe, itd. poszukujemy pilnie:

Elektryka

Zakres obowiązków:
&#61607; Montowanie tras i rynnienek kablowych w budynkach użytecznosci publicznej, domach prywatnych i w firmach na podstawie planów technicznych
&#61607; Montaż czujek dymu i przycisków ostrzegania przeciwpożarowego
&#61607; Montowanie, podłączanie i programowanie systemów alarmowych i monitoringu
&#61607; Techniczne wsparcie dla elektryków dokonujących podłączenia instalacji
&#61607; Instalacja gniazdek, wylaczników
&#61607; Diagnozowanie usterek elektrycznych oraz naprawa defektów
Wymagania:
&#61607; Przygotowanie techniczne i znajomość montażu i elektryki
&#61607; Komunikatywny angielski
&#61607; Uprawnienia SEP do 1kV
&#61607; Umiejętność czytania rysunku technicznego
&#61607; Motywacja do pracy fizycznej
Warunki finansowe:
&#61607; Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!
&#61607; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#61607; Zróżnicowaną pracę, w której nie będziesz się nudził
&#61607; Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe,
&#61607; Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
&#61607; Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
&#61607; Załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii oraz opiekę polskojęzycznych koordynatorów
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESLANIE SWOJEGO CV NA ADRES: praca@eurotalents.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Styczen, 2018  09:44

Identyfikator: 627281

Wyświetleń: 1211