Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk przemysłowy - praca w Niemczech

Hamburg - Niemcy, Toruń,

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku: elektryk przemysłowy.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie zawodowe: preferowane techniczne - elektryczne
&#8226; aktualne certyfikaty i uprawnienia SEP
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
&#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego [warunek konieczny]
&#8226; prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]

Obowiązki:
&#8226; montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
&#8226; przegląd, naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń
&#8226; montaż i naprawa szaf rozdzielczych oraz sterowniczych
&#8226; znajomość obsługi stanowiska kontrolnego
&#8226; usuwanie bieżących usterek

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę na pełen etat
&#8226; możliwość odpłatnego zakwaterowania
&#8226; zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
&#8226; świadczenia socjalne
&#8226; pracę od zaraz

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: info@fair-torun.pl/.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Listopad, 2014  13:20

Identyfikator: 528786

Wyświetleń: 1917