Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

DoŁĄcz Do Grona Najlepszych OpiekunÓw!

SŁupsk, Opole Lubelskie,

POSZUKIWANY/A OPIEKUN/KA DO SENIORA Z PODSTAWOWĄ/KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

LOKALIZACJA: BAD DÜRRHEIM (BADENIA - WIRTEMBERGIA).
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: 12.06.

NASZ PODOPIECZNY
Mężczyzna: 75 lat, 130 kg, 180 cm.
Choroby: zaburzenia krążenia, problemy z poruszaniem się (balkonik/wózek) oraz założony cewnik.
Senior mieszka w dużym mieszkaniu.
Dla opiekuna/ki jest przeznaczony pokój ze standardowym wyposażeniem (radio, TV, Internet) oraz osobna łazienka. Obligatoryjnie przysługują opiekunowi/opiekunce 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNA/KI
&#8226; utrzymanie higieny osobistej podopiecznego oraz zmienianie odzieży;
&#8226; opróżnianie woreczka na mocz;
&#8226; prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie itp.).

WYMAGANIA
&#8226; znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym;
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
&#8226; odpowiedzialność, chęć pomagania innym, pogodne usposobienie oraz cierpliwość;
&#8226; gotowość do wyjazdu na co najmniej 2 m-ce;
&#8226; mile widziane prawo jazdy.

OFERUJEMY
&#8226; legalną i pewną pracę w Niemczech;
&#8226; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz płacone składki ZUS;
&#8226; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!;
&#8226; PREMIUJEMY również regularne wyjazdy &#8211; zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
&#8226; organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
&#8226; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
&#8226; możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: nicole.halas@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 366 400;
- wyślij SMS o treści &#8222;OPIEKA&#8221; &#8211; ODDZWONIMY!

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Czerwiec, 2017  10:12

Identyfikator: 612951

Wyświetleń: 1180