Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dekarz/Niemcy

Dekarze/Niemcy, Nowy Targ,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy budowlanej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Dekarz 5 osób (3 osoby min. z niemieckim) - dachy płaskie (Niemcy)

Obowiązki:
- Przygotowywanie dachów pod krycie papą,
- Krycie dachów płaskich papą termozgrzewalną,
- Montaż dachówki bitumicznej,
- Zlecone prace pomocnicze praca z PVC

Wymagania:
- Komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego,wymóg konieczny dla minimum trzech osób w grupie. Pozostałe osoby podstawy do porozumienia.
- Doświadczenie w pracy na dachach płaskich
- Doświadczenie w pokrywaniu dachów papą termozgrzewalną,
- Doświadczenie w montażu dachówki bitumicznej (mile widziane)
-  mile widziane wykształcenie o kierunku budowlanym
-Prawo jazdy B (minimum dwie osoby w grupie)

Oferujemy:
- Pracę u pracodawcy niemieckiego
- Umowę o pracę  na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnione
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 533323532 oraz aplikację drogą elektroniczną na adres cv@jobeurope.pl/
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101,
poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Wrzesien, 2014  16:26

Identyfikator: 522708

Wyświetleń: 1395