zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Cieśla-Zbrojarz-Betoniarz &#8211; Niemcy, darmowe zakwaterowanie

(Lublin, )
Cieśla-Zbrojarz-Betoniarz  &#8211; Niemcy, darmowe zakwaterowanie

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Certyfikowana agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla &#8211; Niemcy &#8211; bezpłatne zakwaterowanie
(Miejsce pracy: całe Niemcy)

Obowiązki:
&#8226; wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,
&#8226; wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych &#8211; prefabrykatów,
&#8226; montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnebeck
lub podobnych,
&#8226; betonowanie - praca w oparciu o rysunek techniczny,
&#8226; obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
Wymagania:
&#8226; min. 2-3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie na stanowisku cieśli/zbrojarza/ betoniarza
&#8226; umiejętności pracy z rysunkiem technicznym,
&#8226; sprawność fizyczna,
&#8226; znajomość języka niemieckiego &#8211; mile widziana, ale nie wymagana!
&#8226; własny samochód &#8211; mile widziany, ale nie wymagany!
Oferujemy:
&#8226; zarobki nawet 10.000 zł na miesiąc na rękę!,
&#8226; długoterminową, stabilną i legalną pracę przez cały rok (nawet w zimie)!,
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
&#8226; możliwość zjazdów do Polski co 6 tygodni,
&#8226; możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
&#8226; regularne płatności,
&#8226; opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Istnieje możliwość zatrudnienia brygad pracowników!
Więcej szczegółów pod nr tel. +48 792 488 288, +48 571 255 502 lub +48 533 105 666.
CV prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl