Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

CieŚla, Murarz

Dębno,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
- wykonywanie szalunków lub prac murarskich na budowie w stanie surowym
Wymagania:
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
- minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w rzetelnej firmie budowlanej
- wynagrodzenie 1700,00 euro na rękę + nadgodziny
- stałą współpracę oraz terminowe wypłaty
- wyjazd do pracy z miejsca zamieszkania
- możliwość natychmiastowego podjęcia pracy

Zatrudnimy również pomocników.
Kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274
e- mail : justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl/