Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Blacharz samochodowy-Niemcy

Badenia-Wirtenbergia, Zielona Góra,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego klienta, poszukujemy pracownika do pracy w Niemczech, na stanowisku:

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Opis stanowiska:

- rozbrajanie i uzbrajanie samochodów;

- naprawy powypadkowe np. naprawa uszkodzeń, wymiana elementów;

- spawanie karoserii;

- przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie itp.

Wymagania:

- Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na w /w stanowisku;

- Prawo jazdy kat B + własny samochód na wyjazd;

- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego;

- Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

- Staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Niemiecka stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia i kwalifikacji;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji1954.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Wrzesien, 2015  10:51

Identyfikator: 561734

Wyświetleń: 1832