Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie ogłoszenie

PielĘgniarka / PielĘgniarz &#8211; Belfast, Irlandia Północna

(Warszawa, )
 PielĘgniarka / PielĘgniarz &#8211; Belfast, Irlandia Północna


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 


PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ &#8211; Belfast, Irlandia Północna


Praca w domach opieki dla osób starszych w mieście BELFAST i BANGOR lub dla zainteresowanych tereny wiejskie w Irlandii Północnej.

UWAGA! Oferta dotyczy również osób nie posiadających jeszcze PIN number - pracodawca pomaga w uzyskaniu rejestracji w brytyjskiej izbie pielęgniarek i położnych (czas uzyskania rejestracji - do 8 tygodni). Od końca września 2010 roku następuje pozytywna zmiana w regulacjach Unii Europejskiej, mianowicie Panie i Panowie z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy nie pracowali przez ostatnie 5 lat w zawodzie, mogą ubiegać się o PIN number. Wcześniej nie było to możliwe bez wcześniejszego powrotu do praktyki pielęgniarskiej.

Praca polega na ocenie indywidualnych potrzeb podopiecznych i zapewnieniu najwyższych standardów opieki. Wymaga zaangażowania w ogólną opiekę nad pacjentem, jego zajęcia w i poza domem opieki. Pielęgniarka jest odpowiedzialna za podawanie leków zgodnie z ustaleniami oraz za bezpośrednią kontrolę wszelkich czynności sprawowanych przy ciężko chorych pacjentach. Praca związana jest również z udzielaniem wskazówek i szkoleniem innych pracowników, ustalaniem grafiku dla personelu oraz dbałością o utrzymanie jakości usług i bezpieczeństwa w miejscu pracy. To także kontakty z lekarzami w celu przekazywania informacji o kondycji pacjentów.

Możliwość aplikacji dla par i znajomych.

Wynagrodzenie:
- Stawka godzinowa wynosi: 11 GBP brutto oraz 13.55 GBP za nadgodziny (bardzo dużo nadgodzin do wykorzystania)
- Minimalna ilość godzin pracy tygodniowo: 35 godzin (zmiany dzienne) oraz 36 godzin (zmiany nocne). Dostępne są zarówno zmiany dzienne jak i nocne.
- Pracodawca zapewnia zakwaterowanie za jedyne 40 &#8211; 50 GBP tygodniowo za osobny pokój!
Wymagania:
- wyższe lub policealne wykształcenie pielęgniarskie.
- dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do rozpoczęcia - z pomocą pracodawcy - rejestracji w brytyjskiej izbie pielęgniarek i położnych
- odpowiednie nastawienie do pracy ze starszymi ludźmi.
Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, pomoc pracodawcy w uzyskaniu brytyjskiej rejestracji pielęgniarskiej, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.
Dokumenty:
CV w języku angielskim z dopiskiem NURSE prosimy przysyłać na adres: pczerkaska@lsj.pl


licencja 4440

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Pazdziernik, 2010  21:18Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl