zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Recepcjonistki/Recepcjonisty

(Świebodzin, Świebodzin, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Hotel ComfortBiznes Świebodzin z sukcesem na rynku działa od 2011 roku. W tym czasie zdążyło nas odwiedzić już kilka tysięcy osób, które gościliśmy w 34 przestronnych pokojach. Odwiedzają nas Klienci biznesowi jak również i osoby ptywatne &#8211;z czego jesteśmy dumni.

Do naszego Hotelu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Oferujemy pracę w systemie zmianowym pozwalającą na uzyskanie wielu wolnych dni w ciągu miesiąca przy zachowaniu pełnego etatu.

Zakres obowiązków w ramach pracy:
-Obsługa recepcji.
-Czynności związane z przyjęciem gościa do Hotelu: meldowanie gości, przydzielanie pokoi
-przyjmowanie rezerwacji, reklamacji
-Obsługa korespondencji
-Udzielanie informacji.
-Prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu, check -out, wystawianie faktur VAT.
-Obsługa programu komputerowego zarządzającego stanem wolnych pokoi.
-Kształtowanie bardzo dobrych relacji z gościem, udzielanie pomocy oraz informacji.
-Dbałość o prawidłowy, niezakłócony przekaz informacji w Hotelu.
-Realizowanie recepcyjnych rozliczeń dobowych.
-Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych.

Wymagania
- znajomość języka angielskiego ,
- umiejętność obsługi pakietu MS Office,
- nienaganna prezencja i rozwinięte zdolności interpersonalne,
- wysoka kultura osobista,
- wysoka motywacja do pracy oraz duże zaangażowanie w powierzane zadania,
- odpowiedzialność i komunikatywność,
- umiejętność budowania dobrych relacji w zespole,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nocnych.
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Mile widziana
-znajomość innego języka obcego.
-dbanie o pozytywny wizerunek hotelu.
-doświadczenie w branży turystycznej.

Oferujemy
- Możliwość korzystania z usług w innych naszych hotelach
- Pracę w młodym zespole
-pozytywną atmosferę w pracy
-możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
-zapewniamy bezpłatne wyżywienie
-przystąpienie do innowacyjnego programu Sportbonus.

Jeżeli marzy ci się praca w fajnym miejscu ,z młodymi ludźmi w niepowtarzalnej atmosferze, koniecznie wyślij do nas swoje cv. Oczekujemy chęci do pracy, motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Grudzien, 2016  14:00

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl