zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie ogłoszenie

Recepcjonistka

(Tresna koło Żywca, Żywiec, )

Centrum Wypoczynku ODYS w Tresnej k/Żywca to całoroczny ośrodek wypoczynkowy oferujący usługi hotelarsko-gastronomiczne, zaplecze sportowe i organizację eventów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

RECEPCJONISTKA

Obowiązki:
&#8226; Recepcyjna obsługa klienta;
&#8226; Działania sprzedażowe i marketingowe
&#8226; Kompleksowa opieka nad klientem obiektu
&#8226; Budowanie nowych ofert
&#8226; działania organizacyjne przy planowaniu i realizacji eventów
Wymagania
&#8226; Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach lub obsłudze klienta
&#8226; Umiejętność nawiązywania bezpośredniego i telefonicznego kontaktu z klientem
&#8226; Podstawowa wiedza o technikach i kanałach sprzedaży,
&#8226; komunikatywność i wysoka kultura osobista;
&#8226; dobra organizacja pracy;
&#8226; umiejętności obsługi programów pakietu MS Office
&#8226; Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie w dziedzinie hotelarstwa lub turystyki;
Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; System wynagrodzenia, z zagwarantowanym stałym wynagrodzeniem oraz premią sprzedażową
&#8226; Szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy
&#8226; Możliwość podróży służbowych
&#8226; Pracę niedużym, młodym i dynamicznym zespole w pięknej lokalizacji nad Jeziorem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres:

odys@hotelodys.pl

tel 33 866 1076
Miejsce pracy : Tresna k/ Żywca

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PHT ODYS Sp. z o.o. dla realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl