zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie ogłoszenie

Recepcjonistka

(Warszawa Mokotów/ Wilanów, Warszawa, )

Od 2005 roku Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej zajmuje się doradztwem gospodarczym oraz usługami Human Resources dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają istnienie miejsc pracy Osób Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta pracownika niepełnosprawnego na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa Mokotów/ Wilanów
Zadania:
&#8226; prowadzenie sekretariatu firmy
&#8226; dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji
&#8226; przyjmowanie gości, obsługa rozmów telefonicznych
&#8226; prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
&#8226; współpraca z firmami kurierskimi
&#8226; zarządzanie zakupami artykułów biurowych i spożywczych
&#8226; gospodarowanie materiałami biurowymi
&#8226; Raportowanie zgodnie z obwiązującymi standardami do prezesa firmy
Wymagania:
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
&#8226; wysoka kultura osobista
&#8226; bardzo dobre umiejętności organizacyjne, sprawność działania
&#8226; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
&#8226; znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
&#8226; miła aparycja
&#8226; aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na umowę o pracę (na początku na okres próbny)
&#8226; pracę w nowym, dynamicznym środowisku pracy
&#8226; bardzo dobrą, twórczą atmosferę pracy
&#8226; szkolenia
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności (lub podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu ważności orzeczenia) - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia z nazwą stanowiska w tytule proszę wysyłać na adres : rekrutacja@bdirz.pl

BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ
Dział Human Resources
Ul. Solec 81B lok 64A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.&#8220;