zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie ogłoszenie

Recepcjonista Z Zadaniami Asystenta DziaŁu Marketingu

(Piaseczno Hotel Lando, Piaseczno, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
Obsługa bieżących gości
Obsługa rezerwacji indywidualnych
Realizacja projektów marketingowych
Dbałość o sprawny obieg informacji wewnątrz firmy
Wystawianie faktur, rozliczenia pracowników czasowych, rozliczenia transakcji gotówkowych
Częściowa kontrola nad stanem pracy innych działów
Wymagania:
Komunikatywność, otwartość na ludzi, wrażliwość na potrzeby gościa
Otwartości do nauki i gotowość do doskonalenia swoich umiejętność
Ponadprzeciętne zaangażowanie w realizację powierzonych projektów
Własna inicjatywa w działaniach około marketingowych
Sprawna organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie
Znajomość podstaw języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia
Prawdziwie partnerskie stosunki z przełożonymi, jasną komunikacje celów oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy
Możliwość aktywnego wpływu na kierunek rozwoju firmy
Możliwość rozwoju i nauki wysoko wyspecjalizowanych kompetencji w zakresie marketingu niskobudżetowego
Zniżki na wybrane produkty i usługi Hotelu

CV i LM na adres: marketing1@hotel-lando.pl