Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracuj jako animator czasu wolnego

(Poznań, centrum, Poznań, )
Pracuj jako animator czasu wolnego


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

LUBISZ PODRÓŻE I PRACĘ Z LUDŹMI? ZOSTAŃ ANIMATOREM CZASU WOLNEGO

Zawód Animatora czasu wolnego jest w Polsce jeszcze mało znany. Jest to jednak możliwość połączenia pasji podróżowania, zabawy i przyjemności z pracą i zarobkiem. Animatorzy to ludzie, którzy opiekują się grupami turystycznymi w hotelach i innych ośrodkach, zapewniając im rozrywkę i miło spędzony czas.

Nasza firma oferuje możliwość zdobycia pracy jako Animator czasu wolnego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Nabór na stanowisko Animatora trwa cały rok, istnieje więc wiele możliwości aby znaleźć interesującą Cię dodatkową pracę i przy okazji dobrze się bawić.

Podczas sezonu zimowego i letniego ośrodki wypoczynkowe i hotele bardzo często zgłaszają zapotrzebowanie na animatorów czasu wolnego, gdyż występuje wtedy wzmożony ruch turystyczny. Jako firma, współpracujemy z wieloma ośrodkami w Polsce, organizujemy też castingi z pracodawcami do pracy za granicą oraz profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy w charakterze animatora czasu wolnego.

Jeśli jesteś osobą otwartą i energiczną a ponadto lubisz pracę z ludźmi &#8211; napisz do nas już dziś. Otrzymasz od nas profesjonalną pomoc i przygotowanie do wykonywania zawodu animatora czasu wolnego.

Najbliższe szkolenie w Poznaniu dające uprawnienia do wykonywania zawodu animatora czasu wolnego odbędzie się w dniach 19-20 stycznia 2012. Zapraszamy serdecznie!

Pytania i oferty zawierające CV prosimy składać na adres mailowy.
Inny kontakt z nami: Tel. 517-350-819 &#8211; Patrycja

Zachęcamy do &#8222;polubienia&#8221; nas na Facebook&#8217;u: www.facebook.com/AnimatorKrakow


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl