Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

PRACA NA RECEPCJI

Leśna woj. dolnoślaskie, Wroclaw,

Dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca obiekty hotelowe w całej Polsce w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA

Miejsce pracy: SUCHA koło Leśnej /woj. dolnośląskie/

Zakres obowiązków:
&#8226; wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
&#8226; przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
&#8226; dbałość o pozytywny wizerunek firmy
&#8226; naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
&#8226; przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
&#8226; 12 godzinny system pracy
&#8226; dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
&#8226; doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku
&#8226; mile widziana znajomość obsługi programu recepcyjnego DM PLAZA
&#8226; znajomość języka angielskiego / mile widziana również znajomość języka niemieckiego/
&#8226; obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
&#8226; dobra organizacja pracy
&#8226; komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność
&#8226; umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę na umowę na zastępstwo
&#8226; stałe wynagrodzenie
&#8226; szanse związane z rozwojem organizacji i przedsiębiorstwa.

Aplikacje (cv, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@hotele21.pl/

Termin nadsyłania podań: 14.04.2010 r.
W temacie maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926
z późn. zm.)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Marzec, 2010  15:27

Identyfikator: 165385

Wyświetleń: 6310