Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie og這szenie

Oferta pracy - Szef Kuchni

(Zachodniopomorskie , Mi璠zyzdroje, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Dla naszego Klienta, 4-gwiazdkowego nadmorskiego hotelu, poszukujemy do鈍iadczonych, ambitnych
i zmotywowanych kandydat闚 na stanowisko:

Szef Kuchni
(miejsce pracy: Pomorze, nr ref: HCH/POM/06/2012)
Opis stanowiska:

Raportuj帷 do General Managera osoba zatrudniona na stanowisku Szefa Kuchni b璠zie odpowiedzialna za nadzorowanie jako軼i serwowanych da, przestrzeganie obowi您uj帷ych norm i standard闚, kreowanie ofert kulinarnych, podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych da, zapewnienie dobrej organizacji pracy podleg貫go personelu, racjonalne gospodarowanie towarem.

Zadania Szefa Kuchni w szczeg鏊no軼i b璠 obejmowa造:

&#8226; Nadzorowanie jako軼i serwisowanych da
&#8226; Przestrzeganie norm i standard闚
&#8226; Kreowanie ofert kulinarnych
&#8226; Kontrola organizacji pracy
&#8226; bezpo鈔edni nadz鏎 nad dzia豉lno軼i operacyjn kuchni wraz z zapleczem magazynowym
&#8226; wprowadzanie nowych kart menu
&#8226; utrzymywanie standard闚 operacyjnych zgodnie z wytycznymi sieci
&#8226; rekrutacj i szkolenie personelu kuchennego
&#8226; kontrola pracy podleg貫go zespo逝 kucharzy oraz pomocniczego personelu kuchennego (15-20 os鏏)
&#8226; efektywne planowanie pracy / koszt闚
&#8226; kontrol koszt闚 pracowniczych, uk豉danie grafik闚 pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy
&#8226; kontrol HACCP
&#8226; kontrol magazyn闚 oraz zapotrzebowania operacyjnego kuchni
&#8226; kontrol F&B Cost
&#8226; kontrol rozlicze
&#8226; zam闚ienia towaru
&#8226; koordynacj pracy podleg造ch outlet闚 gastronomicznych

Wymagania:

&#8226; minimum. 5 letnie do鈍iadczenie w pracy w kuchni w tym 2 letnie na stanowisku Szefa Kuchni lub z-cy Szefa Kuchni (mile widziane w hotelu sieciowym)
&#8226; znajomo嗆 standard闚 hotelowych w zakresie bankiet闚, konferencji, bar闚 i restauracji (mile widziane do鈍iadczenie w pracy w hotelu sieciowym)
&#8226; bardzo dobra znajomo嗆 kuchni polskiej i mi璠zynarodowej
&#8226; do鈍iadczenie w zarz康zaniu zespo貫m pracownik闚
&#8226; do鈍iadczenie w planowaniu koszt闚 / zarz康zaniu bud瞠tem dzia逝 / kalkulacjach gastronomicznych (mile widziana znajomo嗆 program闚 Micros i Material Control)
&#8226; znajomo嗆 najnowszych trend闚 gastronomicznych
&#8226; znajomo嗆 system闚 kontroli jako軼i i czysto軼i (HACCP)
&#8226; mile widziana znajomo嗆 j瞛yka angielskiego na poziomie komunikatywnym
&#8226; zdolno軼i mened瞠rskie, bardzo bobra organizacja pracy w豉snej i zespo逝
&#8226; pomys這wo嗆, innowacyjno嗆, kreatywno嗆
&#8226; motywacja i zapa do pracy
&#8226; zdolno嗆 do harmonijnej pracy w warunkach stresu

Firma oferuje:

&#8226; prac w profesjonalnym zespole
&#8226; mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego w renomowanej sieci hotelowej
&#8226; szkolenia podnosz帷e umiej皻no軼i zawodowe i kompetencje mened瞠rskie
&#8226; prywatn opiek medyczn.

Osoby zainteresowane nasz ofert prosimy o przes豉nie CV w j瞛yku polskim i angielskim na adres e-mail: rekrutacja@tpa-horwath.pl
(w tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego og連zenia)
Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Dzi瘯ujemy za wszystkie nades豉ne aplikacje !
Jednocze郾ie informujemy, 瞠 skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl