Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Oferta pracy - Szef Kuchni

Zachodniopomorskie , Miêdzyzdroje,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla naszego Klienta, 4-gwiazdkowego nadmorskiego hotelu, poszukujemy do¶wiadczonych, ambitnych
i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Szef Kuchni
(miejsce pracy: Pomorze, nr ref: HCH/POM/06/2012)
Opis stanowiska:

Raportuj±c do General Managera osoba zatrudniona na stanowisku Szefa Kuchni bêdzie odpowiedzialna za nadzorowanie jako¶ci serwowanych dañ, przestrzeganie obowi±zuj±cych norm i standardów, kreowanie ofert kulinarnych, podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych dañ, zapewnienie dobrej organizacji pracy podleg³ego personelu, racjonalne gospodarowanie towarem.

Zadania Szefa Kuchni w szczególno¶ci bêd± obejmowa³y:

&#8226; Nadzorowanie jako¶ci serwisowanych dañ
&#8226; Przestrzeganie norm i standardów
&#8226; Kreowanie ofert kulinarnych
&#8226; Kontrola organizacji pracy
&#8226; bezpo¶redni nadzór nad dzia³alno¶ci± operacyjn± kuchni wraz z zapleczem magazynowym
&#8226; wprowadzanie nowych kart menu
&#8226; utrzymywanie standardów operacyjnych zgodnie z wytycznymi sieci
&#8226; rekrutacjê i szkolenie personelu kuchennego
&#8226; kontrola pracy podleg³ego zespo³u kucharzy oraz pomocniczego personelu kuchennego (15-20 osób)
&#8226; efektywne planowanie pracy / kosztów
&#8226; kontrolê kosztów pracowniczych, uk³adanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy
&#8226; kontrolê HACCP
&#8226; kontrolê magazynów oraz zapotrzebowania operacyjnego kuchni
&#8226; kontrolê F&B Cost
&#8226; kontrolê rozliczeñ
&#8226; zamówienia towaru
&#8226; koordynacjê pracy podleg³ych outletów gastronomicznych

Wymagania:

&#8226; minimum. 5 letnie do¶wiadczenie w pracy w kuchni w tym 2 letnie na stanowisku Szefa Kuchni lub z-cy Szefa Kuchni (mile widziane w hotelu sieciowym)
&#8226; znajomo¶æ standardów hotelowych w zakresie bankietów, konferencji, barów i restauracji (mile widziane do¶wiadczenie w pracy w hotelu sieciowym)
&#8226; bardzo dobra znajomo¶æ kuchni polskiej i miêdzynarodowej
&#8226; do¶wiadczenie w zarz±dzaniu zespo³em pracowników
&#8226; do¶wiadczenie w planowaniu kosztów / zarz±dzaniu bud¿etem dzia³u / kalkulacjach gastronomicznych (mile widziana znajomo¶æ programów Micros i Material Control)
&#8226; znajomo¶æ najnowszych trendów gastronomicznych
&#8226; znajomo¶æ systemów kontroli jako¶ci i czysto¶ci (HACCP)
&#8226; mile widziana znajomo¶æ jêzyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
&#8226; zdolno¶ci mened¿erskie, bardzo bobra organizacja pracy w³asnej i zespo³u
&#8226; pomys³owo¶æ, innowacyjno¶æ, kreatywno¶æ
&#8226; motywacja i zapa³ do pracy
&#8226; zdolno¶æ do harmonijnej pracy w warunkach stresu

Firma oferuje:

&#8226; pracê w profesjonalnym zespole
&#8226; mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego w renomowanej sieci hotelowej
&#8226; szkolenia podnosz±ce umiejêtno¶ci zawodowe i kompetencje mened¿erskie
&#8226; prywatn± opiekê medyczn±.

Osoby zainteresowane nasz± ofert± prosimy o przes³anie CV w jêzyku polskim i angielskim na adres e-mail: rekrutacja@tpa-horwath.pl/
(w tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego og³szenia)
Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Dziêkujemy za wszystkie nades³ane aplikacje !
Jednocze¶nie informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.

Og³oszenie dodane: Sroda, 13 Czerwiec, 2012  10:58

Identyfikator: 401087

Wy¶wietleñ: 5722

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Kuchnie na zamówienie
  2. Kuchnia nowo¶æ
  3. Oferta Pracy w Biurze Podró¿y One Globe Travel
  4. OFERTA PRACY
  5. Kuchnie Gorzów - KUCHNIE "PETRA" GORZÓW