zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Hotelu
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor Hotelu

(Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma z branży hotelarskiej, poszukuje osób na stanowisko:

DYREKTOR RENOMOWANEGO HOTELU Miejsce pracy KRAKÓW

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :
&#8226;Utrzymywanie najwyższej powtarzalnej jakości świadczonych przez hotel usług;
&#8226;Kompleksowe zarządzanie hotelem oraz aktywne budowanie bazy klientów i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji;
&#8226;Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników;
&#8226;Realizacja założonych celów finansowo-ekonomicznych;
&#8226;Rekrutacja personelu;

Wymagania:
&#8226;Wykształcenie wyższe lub inne kierunkowe;
&#8226;Przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej w tym minimum 2 &#8211; letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
&#8226;Wiedza i doświadczenie z obszaru najlepszych praktyk obsługi klienta;
&#8226;Znajomość najnowszych trendów i zmian rynkowych w branży hotelarskiej;
&#8226;Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
&#8226;Umiejętność tworzenia silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu pracowników;
&#8226;Zorientowanie na realizację wytyczonych celów;
&#8226;Umiejętność analizowania danych;
&#8226;Dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu;
&#8226;Wysoki poziom kultury osobistej;
&#8226;Znajomość języka angielskiego;
&#8226;Mile widziana znajomość drugiego języka obcego;

Oferujemy:
&#8226; Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
&#8226;Samodzielne stanowisko;
&#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie;
&#8226;Stabilne warunki zatrudnienia;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl