Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

nawiążę współpracę z dystrybutorami perfum

(cała Polska, Bytom, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Najpierw troszke o samej firmie : produktem flagowym FEDERICO MAHORA. są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane, tworzone przy współpracy z firmami PERFAND oraz DROM Fragrances . Perfumy mają zawsze te same flakoniki , pudełka tekturowe i folie &#8211; wszystko z logo FEDERICO MAHORA. Zapach utrzymuje się bardzo dlugo - dzieki 20% zaperfumowaniu perfum
damskich i 16 % zaperfumowaniu perfum męskich. Nie są to wody toaletowe czy wody perfumowane !!! Są to perfumy .
Uzupełnieniem asortymentu są produkty perfumeryjne (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki).


Najnowsze osiągnięcie FEDERICO MAHORA to kolekcja kosmetyków kolorowych FEDERICO MAHORA
MAKE UP, stworzona w oparciu składniki mineralne wzbogacone o ekstrakty i
olejki roślinne - są to te same kosmetyki które sa w Seforze - robi je ta
sama firma - tylko jest na nich logo FEDERICO MAHORA.
Firma posiada również ciekawą ofertę produktów chemii gospodarczej.


Mam na imię Beata, od listopada 2008 roku jestem dystrybutorem perfum FEDERICO MAHORA. Zajmuję się sprzedażą perfum, ale również i budową własnej struktury, tzn współpracuję z innymi osobami.
Jeżeli po przeczytaniu tej informacji nadal będziesz zainteresowana/zainteresowany podpisaniem umowy, proszę o kontakt, albo na maila, albo na komórkę lub na gg. Zawsze odpowiadam.
Umowę o wstąpienie do FEDERICO MAHORA podpisuje się z kimś, kto już w FEDERICO MAHORA jest, czyli np. ze mną. Umowa praktycznie nie zobowiązuje do niczego wielkiego. Aby nie wygasła po roku wystarczy , w ciągu jednego roku zakupić 6 sztuk perfum klasycznych, czyli tych po 33,50. Nie ma obowiązku składania zamówień co miesiąc , możesz złożyć nawet jedno zamówienie w ciągu roku, byle było to 6 sztuk perfum (oczywiście możesz zamówić raz 1 sztukę, innym razem 3 sztuki, a potem 2 , żeby w sumie było 6 sztuk).
Perfumy i pozostałe produkty sprzedaje się na tej samej zasadzie, co **** czy Oriflame, tzn. dysponując katalogiem i próbkami perfum ,pokazując je rodzinie, znajomym, w pracy, w szkole itd.
Zamówienia składa się telefonicznie, faxem, mailem lub poprzez sklepik internetowy, który jest na oficjalnej stronie FEDERICO MAHORA. Kurier dostarcza przesyłkę pod wskazany adres w ciągu 2-3 dni. Nie ma przesyłek z odroczonym terminem zapłaty, wszystkie przesyłki są płatne przy odbiorze, za tzw. pobraniem.
Decydując się na podpisanie umowy , możesz wybrać (oczywiście jeden z tych, o których tutaj piszę) :
-mini starter z próbkami 20 najczęściej sprzedawanych perfum damskich i męskich za 30zł,
-lub cały komplet próbek , czyli 160 sztuk z kolekcji klasycznej i luksusowe za135 zł .
Oprócz tego w starterze znajdziesz katalog perfum, produktów FOR HOME czyli chemia domowa, MAKE-UP, cenniki i plan marketingowy.
Można podpisać umowę bez konieczności wykupienia startera, na tzw. &#8222;stałego odbiorcę&#8221;. Jednak taki wybór pociąga za sobą brak możliwości budowania własnej grupy. A przede wszystkim trudniej jest sprzedać perfum kiedy potencjalny klient nie ma możliwości wypróbować konkretnego zapachu.
Dodatkowo będąc w mojej grupie dystrybutorów masz szansę wziąć udział w wewnętrznych programach motywacyjnych, gdzie za miesięczne zamówienia w FEDERICO MAHORA możesz otrzymać ode mnie dodatkowe prezenty.
FEDERICO MAHORA również organizuje programy motywacyjne dla dystrybutorów. Można miedzy innymi otrzymać od firmy mercedesa.
Co jakiś czas FEDERICO MAHORA obniża również ceny wybranych zapachów aż o 50% i wtedy można sobie samemu ustalić cenę sprzedaży , np. cena zakupu w cenie promocyjnej 11,76 zł, a cena sprzedaży np. 21zł, czy nawet 25zł, w zależności od popytu.
Jak wygląda zarobek????
Na każdym produkcie FEDERICO MAHORA mamy 43 % marży. Dla przykładu perfum klasyczny damski lub męski , który kosztuje 33,50 jako dystrybutor zakupujemy za 23,45 więc nasz zysk ze sprzedaży to 10,05zł . Perfum luksusowy, który kosztuje 54,75 kupujemy za 38,33, czyli mamy ponad 16zł zysku. Oprócz tego wszystkie produkty mają określoną wartość punktową i jeżeli w danym miesiącu zamówi się za np. 300pkt to dodatkowo mamy wypłacaną premie w wysokości 3%, jeżeli uzbieramy 1200pkt to premia wynosi 6% itd. To wszystko jest opisane w planie marketingowym, a poniżej jest taka tabelka w skrócie, która pokazuje jak wysoka jest ta dodatkowa premia wypłacana przez FEDERICO MAHORA . Zawsze staram się pomóc nowym osobom i wyjaśniam wszelkie wątpliwości.
Prowizja ze sprzedaży Próg procentowy
9zł 3%
50- 100zł 6%
200 - 300zł 9%
500 - 600zł 12%
900 - 1400zł 15%
1600 - 2100zł 18%
2500 - 5000zł 21%
Jest to zajęcie, które może przynieść spore i długotrwałe zyski, zwłaszcza gdy zacznie się budować swoją własną grupę osób.
Pamiętaj, że jeżeli zostaniesz dystrybutorem, to możesz również podpisywać umowy z kolejnymi osobami o wstąpienie do Klubu FEDERICO MAHORA.Praca z FEDERICO MAHORA przynosi konkretne i wymierne korzyści. Przy włożeniu minimum zaangażowania i wysiłku można osiągnąć sukces o jaki trudno w tradycyjnej pracy.

kontakt gg 8059732
tel 502 135 146
mail beza36@op.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl