Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

kasjer-sprzedawca

(Warszawa, Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Agencja rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje pracownik闚 na stanowisko:

KASJER &#8211; SPRZEDAWCA

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Opis stanowiska:

- obs逝ga kasy fiskalnej
- uk豉danie towaru na p馧kach
- pilnowanie porz康ku na sali sprzeda篡 i w magazynie

Wymagania:

- Wykszta販enie minimum 鈔ednie zawodowe, preferowane kierunki zwi您ane z handlem
- Minimum roczne do鈍iadczenie w handlu
- Dyspozycyjno嗆

Oferujemy:

- Umowa o prace
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w systemie trzy-zmianowym
- Mo磧iwo嗆 wolnych weekend闚 &#8211; minimum jeden w ci庵u miesi帷a
- Prac w warunkach partnerstwa i kole瞠雟twa

Osoby zainteresowane oraz spe軟iaj帷e wymagania prosz o przes豉nie swojego CV na adres:
cv@ertagrupa.pl z dopiskiem: &#8222;Kasjer-sprzedawca&#8221;

Prosimy o umieszczanie w aplikacji o鈍iadczenia: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustaw z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty po鈔ednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), po鈔ednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), po鈔ednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Og這szenie dodane: Poniedzialek, 11 Pazdziernik, 2010  13:31

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl