Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

jêzyk w³oski; doradca techniczno - handlowy

Niepo³omice, Poznañ,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
(z jêzykiem w³oskim)

MIEJSCE PRACY: Niepo³omice

Opis stanowiska:
-Profesjonalna obs³uga w³oskich partnerów handlowych w zakresie doradztwa technicznego
- Weryfikacjê zamówieñ pod wzglêdem technicznym i technologicznym
- Obs³uga reklamacji
- Planowanie produkcji zamówieñ w³oskich

Wymagania:
&#8226; Wykszta³cenie ¶rednie lub wy¿sze techniczne
&#8226; Bieg³a znajomo¶æ jêzyka w³oskiego
&#8226; Do¶wiadczenie w pracy przy obs³udze klienta
&#8226; Do¶wiadczenie w pracy zwi±zanej z produktem technicznym
&#8226; Bardzo dobra znajomo¶æ pakietu MS Office
&#8226; Umiejêtno¶æ analitycznego my¶lenia
&#8226; Dok³adno¶æ i skrupulatno¶æ
&#8226; Zami³owanie do rozwi±zywania problemów technicznych

Oferujemy:
&#8226; Pracê w nieustannie rozwijaj±cej siê firmie
&#8226; Mo¿liwo¶æ szkoleñ i podnoszenia kwalifikacji
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie uzale¿nione od osi±ganych wyników
&#8226; Pracê w warunkach partnerstwa i kole¿eñstwa - dobry i zgrany zespó³ to priorytet

Osoby zainteresowane oraz spe³niaj±ce wymagania proszê o przes³anie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem: &#8222;DORADCA TECHNICZNY J. W£OSKI&#8221;

Og³oszenie dodane: Piatek, 21 Maj, 2010  11:32

Identyfikator: 181275

Wy¶wietleñ: 2308

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Doradca, Kierownik, Dyrektor &#8230; praca ju¿ od 01.09.2012r
  2. Doradca ds. Ubezpieczeñ i Inwestycji
  3. Doradca Finansowy
  4. Doradca ubezpieczeniowy
  5. Doradca Finansowo-ubezpieczeniowy