Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

(Gdynia, Gdansk, )

Personia wspiera Cię w osiąganiu sukcesów i realizowaniu Twoich celów &#8211; biznesowych i osobistych. Prowadzimy rekrutacje, szkolenia, projekty doradcze. Obecnie dla naszego Klienta, młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 16/03/2011

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

&#8226; pozyskiwanie nowych klientów
&#8226; obsługa klientów zagranicznych z EU oraz spoza (rozmowy telefoniczne i mailowe)
&#8226; przygotowywanie ofert i cenników dla klientów
&#8226; przygotowywanie planów i materiałów marketingowych
&#8226; wykonywanie analiz skuteczności

Wymagania:

&#8226; biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca swobodną komunikację - wymóg konieczny
&#8226; znajomość języka niemieckiego (lub innego języka obcego) będzie dodatkowym atutem
&#8226; wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
&#8226; znajomość obsługi komputera, pakiet biurowy office
&#8226; mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

Oferujemy:

&#8226; praca w pełnym/niepełnym wymiarze godzinowym
&#8226; praca w miłej atmosferze
&#8226; dodatkowe premie prowizyjne za pozyskanych klientów
&#8226; podnoszenie kwalifikacji poprzez szereg szkoleń, ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: kamila.dowgiallo@personia.pl , podając w tytule maila nr ref.: 16/03/2011.