Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Przedstawiciwl handlowy warszawa

(Warszawa , Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta pracownik闚 niepe軟osprawnych na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
&#8226; Pozyskiwanie nowych klient闚 i ich p騧niejsza obs逝ga
&#8226; Przygotowywanie ofert handlowych, um闚 i prezentacji
&#8226; Prezentacja oferty
&#8226; Badanie potrzeb rynkowych zwi您anych z us逝gami
&#8226; Raportowanie zgodnie z obwi您uj帷ymi standardami do prezesa firmy
&#8226; Reprezentowanie firmy &#8222;na zewn徠rz&#8221;
Wymagania
&#8226; Do鈍iadczenie w sprzeda篡 b璠zie mile widziane
&#8226; Zdolno嗆 do osi庵ania wynik闚 sprzeda穎wych zgodnie z wyznaczonym planem
&#8226; Znajomo嗆 technik sprzeda篡 b璠zie dodatkowym atutem
&#8226; Zdolno嗆 szybkiego przyswajania wiedzy
&#8226; Umiej皻no軼i komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
&#8226; Znajomo嗆 obs逝gi komputera (Microsoft Office)
&#8226; Odpowiedzialno嗆 , punktualno嗆, dynamizm i otwarto嗆
&#8226; Umiej皻no嗆 przygotowywania i prowadzenia prezentacji
&#8226; Wykszta販enie 鈔ednie lub wy窺ze
&#8226; Wysoka kultura osobista
Oferujemy
&#8226; Zatrudnienie na umow o prac (na pocz徠ku na okres pr鏏ny)
&#8226; Atrakcyjn prowizj, uzale積ion od wynik闚 sprzeda篡
&#8226; Dost瘼 do szkole
&#8226; Niezb璠ne narz璠zia pracy (telefon kom鏎kowy, laptop)
&#8226; prac w nowym, dynamicznym 鈔odowisku pracy
&#8226; bardzo dobr, tw鏎cz atmosfer pracy

Osoby zainteresowane proszone s o przes豉nie CV oraz skan orzeczenia o niepe軟osprawno軼i (lub podanie informacji o stopniu niepe軟osprawno軼i, rodzaju schorzenia i okresu wa積o軼i orzeczenia) - aplikacje niepe軟e nie b璠 brane pod uwag. Informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Zg這szenia z nazw stanowiska (HANDLOWIEC/W/11) w tytule prosz wysy豉 na adres : rekrutacja@bdirz.pl

BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ
Dzia Human Resources
Ul. Solec 81B lok 64A, 00-382 Warszawa
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z p騧n. zm.) Przyjmuj do wiadomo軼i, 瞠 przys逝guje mi prawo wgl康u do tre軼i moich danych oraz ich poprawiania.&#8220;

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl