Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Key Account Manager (części samochodowe)

(Warszawa, Warszawa, )

Nasz Klient to jedna z największych międzynarodowych Firm, działających od lat w sektorze motoryzacyjnym; Koncern będący producentem samochodów, części oraz podzespołów. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Polsce poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WPC12SDSM

Opis stanowiska:

 Współpraca z dilerami i dużymi hurtowniami
 Aktywne promowanie oferty firmy, monitorowanie i współudział w projektowaniu akcji promocyjnych
 Utrzymywanie i rozwój relacji z kluczowymi klientami i partnerami
 Działania marketingowe w zakresie samochodowych części zamiennych i akcesoriów

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne)
 Znajomość rynku motoryzacyjnego (części, akcesoria samochodowe)
 Min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży lub marketingu w branży motoryzacyjnej (części i akcesoria samochodowe)
 Wiedza techniczna, znajomość systemów katalogowych / doboru części i akcesoriów samochodowych
 Doświadczenie w rozwoju i wprowadzaniu nowych rozwiązań i strategii marketingowych stymulujących sprzedaż części i akcesoriów samochodowych do różnych kanałów dystrybucji
 Mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami franczyzowymi
 Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
 Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się
 Tworzenie sprawozdań i analiz biznesowych

Oferujemy:

 Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy w międzynarodowej organizacji
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Atrakcyjne wynagrodzenie wraz systemem premiowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: p.czarkowska@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 695 700 795.
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WPC12SDSM

Oraz dodanie klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Czerwiec, 2012  12:12