Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

ZostaŃ Asystentem D/s Biurowo-terenowych

(Ciszyn, Cieszyn, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

ZATRUDNIMY ASYSTENTA DO SPRAW BIUROWO-TERENOWYCH
WYMAGANIA:

Wykształcenie min średnie ( mile widziane wyższe)
Co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w sprzedaży
Wysokie umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i analityczne
Umiejętność planowania i konsekwentnej realizacji strategii sprzedaży
Silne nastawienie na realizację postawionych celów
Konsekwencja w realizacji zadań, kreatywność i innowacyjność
Komunikatywność, operatywność i samodzielność w działaniu
Umiejętność pracy pod presją czasu
Gotowość do podróżowania , duża dyspozycyjność
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Prawo jazdy kat. B
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług z branży szkoleniowej
Mile widziana znajomość języka angielskiego

OPIS STANOWISKA :

Realizacja ustalonych planów sprzedaży zgodnie z założeniami ogólnej strategii szkoły
Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
Utrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami firmy
Opracowywanie ofert handlowych
Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych , przetargach, negocjacjach
Uczestniczenie w aktywnym tworzeniu i rozwoju dobrego wizerunku szkoły wśród klientów i kontrahentów
Analizowanie rynku firm szkoleniowych
Opracowywanie planów i raportów z działań

OFERUJEMY:

Interesującą pracę w dużej szkole językowej
Atrakcyjne wynagrodzenie i firmowy pakiet socjalny
Samochód służbowy i inne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji pod adres : sekretariat@cel.com.pl
W temacie proszę dodać PRACA ASYSTENT ( z dopiskiem &#8222; Wyrażam zgodę na moich danych przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póz. zm .) &#8221;.
CE Lingua zastrzega sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.