Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię ekspedientkę lady z nabiałem w markecie

Warszawa, Bielany , Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACOWNIK DZIAŁU Z NABIAŁEM
Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa, Bielany
Opis stanowiska:
Poszukujemy w pełni dyspozycyjnego i komunikatywnego pracownika na
stanowisko ekspedienta w małym markecie spożywczym na Warszawskich
Bielanach. Praca na dziale z nabiałem głównie polegać będzie na
podawaniu, ważeniu, pakowaniu towaru.
Wymagania:
Wymagania dotyczące pracowników:
- pełnoletność
- dyspozycyjność
- komunikatywność
- książeczka sanepidu
- mile widziane doświadczenie związane z pracą w sklepie, jednak nie jest to warunek konieczny
Oferujemy:
Praca o charakterze stałym, zorganizowana jest w systemie zmianowym, wynagrodzenie ze stawką godzinową.
Oferujemy umowę zlecenie lub umowę o dzieło do wyboru.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 505 085 933 lub poprzez wiadomość

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Grudzien, 2016  09:58

Identyfikator: 599425

Wyświetleń: 1175