Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Zastępca kierownika marketu

(Koło, Koło, )

Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Zastępca kierownika marketu

WYMAGANIA:

&#8226; wykształcenie min. średnie
&#8226; bardzo dobra znajomość komputera
&#8226; minimum roczne doświadczenie zawodowe
&#8226; dobra organizacja pracy
&#8226; doświadczenie w sprzedaży detalicznej
&#8226; mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
&#8226; mile widzenie prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

&#8226; zapewnienie optymalnej organizacji sprzedaży
&#8226; nadzór nad rotacją towarów
&#8226; utrzymywanie kontaktów z Centralą
&#8226; nadzór nad wykorzystaniem i zabezpieczeniem obiektów i wyposażenia
&#8226; organizacja pracy podległego personelu
&#8226; zamawianie towaru

OFERUJEMY:

&#8226; umowę o pracę (wynagrodzenie &#8211; 1317 brutto/mies. + stały dodatek + premie)
&#8226; pracę w systemie dwuzmianowym
&#8226; szkolenie przed rozpoczęciem pracy
&#8226; możliwość awansu