Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

UWAGA NA NIEUCZCIWYCH PRACODAWCÓW W NOWYM TARGU

(NOWY TARG, Nowy Targ, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Witam wszystkich poszukujących pracy z Nowego Targu . Chciałbym was powiadomić o nieuczciwych pracodawcach w NOWYM TARGU . OTO firma która nie dba o pracowników , oferują bardzo NISKIE zarobki i trzeba na nią bardzo uważać :
1. FIRMA ITTUM - MIEŚCI SIĘ W SZAFLARACH - ICH oferta to 40 godzin pracy w tygodniu ,wynagrodzenie na miesiąc 1300-1555zł , zmiany od 6-13 i 13-22 . W RZECZYWISTOŚCI PRACUJE SIĘ TAM W GODZINACH NADLICZBOWYCH KTÓRE PRZEKRACZAJĄ TYGODNIOWE NORMY CZASU , ZA TE NADGODZINY NIE OCZEKUJCIE PIENIEDZY BO ICH NIE DOSTANIECIE , WYMOGI FIRMY W STOSUNKU DO PRACOWNIKA SĄ BARDZO WYSOKIE A PŁACA NIESTETY BARDZO NISKA . GODZINY ZMIANY POPOŁUDNIWEJ MOGĄ SIE PRZEDŁUŻYĆ NAWET DO RANA , TAKŻE PRACA W NIEDZELE JEŚLI ZAJDZIE TAKA POTRZEBA .


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl