Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Sprzedawca w salonie meblowym na weekendy

Piasek k. Pszczyny, Pozosta³e miejscowo¶ci,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

SKLEP MEBLOWY DEKO (meble ze skóry) w PIASKU (k. Pszczyny) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca- handlowiec

OPIS STANOWISKA:

Umowa zlecenie
Praca od zaraz

- PRACA w weekendy (sobota oraz niedziela) OD 10 do 18

- fachowa obsluga klienta
- praca na komputerze
- dbanie o wizerunek sklepu meblowego
- doradztwo w wyborze odpowiedniego asortymentu

WYMAGANIA:

- wykszta³cenie: uczennica lub studentka do 26 roku ¿ycia ( nie jest to konieczny wymóg)
- ³atwo¶æ w nawi±zywaniu kontaktów (komunikatywno¶æ)
- mile widziane do¶wiadczenie w obs³udze klienta lub sprzeda¿y
- zainteresowanie d³ugofalow± wspó³prac± ze sklepem na minimum 12 miesiêcy
- uczciwo¶æ
- zadbanie
- umiejêtno¶æ szybkiego uczenia siê i zapamiêtywania
- zaanga¿owanie w powierzone obowi±zki
- u¶miech, u¶miech, u¶miech :)

FIRMA OFERUJE:
- mi³± atmosferê w zgranym zespole
- swobodê pracy
- wynagrodzenie 75z³/dzieñ na rêkê - premiê za dobr± sprzeda¿

Adres:
ul. Podle¶na 35b, Piasek

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie aplikacji- CV tylko! ze zdjêciem lub o telefon 785633580

NIE INTERESUJ¡ NAS OSOBY SZUKAJ¡CE PRACY DORYWCZEJ LUB NA KROTKI CZAS.

Minimalny okres zwi±zania siê z firm± to 12 miesiêcy!!!

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 18 Sierpien, 2014  16:58

Identyfikator: 517977

Wy¶wietleñ: 1649

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Sprzedawca (praca na 2 tygodnie)
  2. Sprzedawca na stacji LPG w £êgowie, gm. Pruszcz Gdañski
  3. Sprzedawca w galerii handlowej
  4. Sprzedawca w sklepie odziezowym
  5. Sprzedawca - Kasjer