Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca w punkcie firmowym Fornetti w Świebodzinie

(Świebodzin, Świebodzin, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Świebodzin - Sprzedawca w Punkcie Firmowym

WYMAGANIA

optymizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
odpowiedzialność i sumienność
przestrzeganie standardów firmy
dyspozycyjność
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
znajomość pakietu MS Office

OBOWIĄZKI

wypiek i sprzedaż produktów w punkcie Fornetti w Świebodzinie
praca 7 dni w tygodniu

MILE WIDZIANE

doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z klientem
doświadczenie w wypieku i sprzedaży asortymentu cukierniczego

OFERUJEMY

pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne warunki zatrudnienia-premie od sprzedaży

Aplikacje prosimy przesyłać na adres k.szmatula @ fornetti.pl w tytule wpisując: Świebodzin - Sprzedawca w Punkcie Firmowym. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Fornetti Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl