Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca-Prezenter Handlowy

Lubań, Lubań,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce pracy: Lubań

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi.
Wymagamy:

- znajomości branży RTV/AGD/ IT (mile widziana)
- doświadczenia w handlu (doświadczenie w sprzedaży w branży będzie dodatkowym atutem)
- umiejętności prezentacji i negocjacji
- dobrej obsługi komputera (Windows)
- ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
- zaangażowania w wykonywana pracę
- komunikatywności
- uprzejmości i pogody ducha
- niekaralności

Oferujemy:

- stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę mediaexpert.pl/. W zakładce &#8222;informacje&#8221; praca u nas (zamieszczona na dole strony internetowej) prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku &#8222;Aplikuj&#8221; lub rekrutacja@mediaexpert.pl/

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Wrzesien, 2012  12:36

Identyfikator: 415453

Wyświetleń: 2279