Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. zakupów

(Warszawa, Warszawa, )

JOBS.PL SA dla swojego klienta - firmy specjalizującej się w optymalizacji procesów zakupowych oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw w związku z dynamicznym rozwojem działu zakupów poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Nr ref.: ZAK/WAW/JOBS.PL
Miejsce pracy: Warszawa
Zapraszamy na spotkanie z pracodawcą w Warszawie 04.01.2013.
Zadania i obowiązki:

Analiza kategorii zakupowych,
Poszukiwanie i selekcja dostawców,
Negocjowanie warunków handlowych z kontrahentami i dostawcami,
Przygotowywanie zapytań ofertowych,
Udział w spotkaniach handlowych,
Koordynacja i kontrola dostaw.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość drugiego języka obcego),
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, wysokie poczucie odpowiedzialności,
Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Narzędzia niezbędne do pracy,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przyslanie CV i listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: ak@jobs.pl