Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży energii, gazu oraz OZE

(Sosnowiec, Sosnowiec, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą koncentrującą swoje działania w branży energetycznej na terenie całego kraju. Jako największy Autoryzowany Partner Energa Obrót S.A. zapewniamy pomoc małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom w zakresie redukcji oraz minimalizacji kosztów energii elektrycznej, a także wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Zakres obowiązków :

* aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na wskazanym terenie
* bezpośrednie docieranie do klientów biznesowych, także w
autorskim systemie D2D
* przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków umów
* zawieranie umów na dostawy energii elektrycznej, gazu oraz wykorzystania
odnawialnych źródeł energii
* budowanie bazy klientów
Wymagania

Jeśli :

* lubisz pracę z ludźmi
* chcesz podnieść swój prestiż i status finansowy
* masz doświadczenie w sprzedaży usług (dodatkowy atut)
* lub czujesz ,że nie jesteś dostatecznie doceniany i wynagradzany w
swojej obecnej pracy

a jednocześnie :

* jesteś ciągle pełen pomysłów i chciałbyś je wreszcie wprowadzić w
życie,
* interesuje Cię praca w branży z dużym potencjałem wzrostowym
* prowadzenie auta i obsługa pakietu office to dla Ciebie codzienność,
* profesjonalizm,systematyczność i sumienność to Twoje cechy, a nie
pojęcia ze słownika wyrazów obcych

DOŁĄCZ DO NAS

a zaoferujemy Ci:

* możliwość rozwoju zawodowego i personalnego niespotykaną w innych
branżach
* bardzo atrakcyjny, najwyższy w kraju system prowizyjny, płacony zawsze
na czas!
* realne docenienie Twojego wkładu i osiąganych wyników
* jasno sprecyzowaną ścieżkę awansu zawodowego i finansowego opartą na
sprawdzonych standardach pracy
* profesjonalne szkolenia autentycznie wzmacniające Twój potencjał
* pełne wsparcie back-office w zakresie wszystkich czynności
administracyjnych
* pełną infrastrukturę biurową
* liczne konkursy i systemy motywacyjne
* i co najważniejsze przyjemną atmosferę pracy

Wymagania

Musisz wnieść do naszej firmy:

* wykształcenie minimum średnie
* kreatywność, operatywność, samodyscyplinę
* profesjonalizm, systematyczność i sumienność
* umiejętność szybkiego i stałego przyswajania wiedzy
* głód sukcesu i wiarę w jego osiągnięcie
* czynne prawo jazdy kat. B

O RESZTĘ ZADBAMY MY !