Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży

(Piła, Piła, )

Firma konsultingowa prowadzi rekrutację na rzecz nowej sieci punktów optycznych- firmy Eyelab, której celem jest wprowadzanie na rynek szerokiego asortymentu produktów z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. W związku z prężnym rozwojem marki poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:
&#8226; Sprzedaż produktów optycznych oraz akcesoriów
&#8226; Dbałość o ekspozycję
&#8226; Doradzanie klientom w wyborze produktów
&#8226; Kompleksowa obsługi zamówień na linii klient - dostawca
&#8226; Realizacja planów jakościowych i ilościowych firmy
&#8226; Dbałość o utrzymywanie zapasów oraz przyjmowanie dostaw
&#8226; Obsługa posprzedażowa / Reklamacje
&#8226; Sporządzanie raportów kasowych
&#8226; Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

Wymagania:
&#8226; Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów optycznych
&#8226; Wykształcenie min. średnie
&#8226; Obsługa aparatury optycznej (Dioptromierz i Pupilometr)
&#8226; Umiejętność nawiązywania relacji z klientem
&#8226; Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
&#8226; Znajomość języków (angielski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem

Oferta:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Szkolenia podnoszące kompetencje personelu
&#8226; Pakiet socjalny dla personelu
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym
&#8226; Praca w dynamicznym i doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: oliwia.lopusiewicz@touchpoint.pl w tytule maila wpisując: SO/ Piła

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje nie podlegają zwrotowi.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Touch Point Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl