Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego / handlowiec

(Konstantynów Łódzki, )

Lider elektronicznej dystrybucji kluczy aktywacyjnych gier komputerowych, międzynarodowa spółka IT Solutions LLC , wraz ze swym przedstawicielstwem w Polsce &#8211; firmą Step2Future &#8211; Konstantynów Łódzki - poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki pracownika:

Bieżąca obsługa klientów i kontrahentów firmy (e-mail, telefon, chat).

Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kontrahentami polskimi i zagranicznymi.

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Zbieranie, przetwarzanie i raportowanie opinii klientów o usługach świadczonych przez firmę.

Aktywne pozyskiwanie kontrahentów oraz opieka nad aktualnymi.

Praca w trybie zmianowym (8.00-16.00 oraz 14.00-22.00).

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura języka polskiego i obcego.

Dobra znajomość branży gier komputerowych.

Umiejętność pracy w grupie.

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Chęć ciągłego doskonalenia się i umiejętność rozwiązywania nietypowych problemów.

Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atuty:

Znajomość języka niemieckego na poziomie co najmniej komunikatywnym w mowie i piśmie będzie bardzo dużym atutem.

Co oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych rezultatów.

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole, odpowiedzialnym za sukcesy FabrykaKluczy.pl oraz Buy-Play.com.

- Stabilizację zawodową oraz świetną atmosferę tworzoną przez prawdziwych pasjonatów.

- Pracę na lata w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce i na świecie.

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja at fabrykakluczy.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."