Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. kontaktów z Klientem

(Rzeszów, ul. Zygmuntowska 9A, Rzeszów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Rodzaj pracy:
praca stała - umowa o pracę na pełny etat

Oczekiwania:
- wykształcenie średnie lub wyższe (marketing, reklama)
- doświadczenie na stanowiskach: handlowiec, specjalista ds. sprzedaży (preferowana branża: reklama, marketing)
- znajomość branży reklamowej (internet, poligrafia, identyfikacja wizualna)
- znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
- praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
- umiejętność doskonałej organizacji i planowania czasu pracy
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientem
- wysokie zdolności interpersonalne i nienaganna prezencja
- dynamizm i konsekwencja w realizacji celów
- umiejętność pełnej mobilizacji w sytuacjach stresowych
- systematyczność i samodzielność
- uczciwość i rzetelność
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera (Internet, MS Office, MS Excel, Corel Draw &#8211; podstawy)
- umiejętność docierania do źródeł informacji (Internet, telefon, prasa)
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- posiadanie własnego samochodu
- kreatywność, optymizm i poczucie humoru
- zainteresowanie tematyką reklamową
- znajomość prawa autorskiego

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- analiza rynku oraz konkurencji
- współpraca z kontrahentami
- planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów
- prowadzenie rozmów u Klientów, spotkań oraz negocjacji
- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
- rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnej oferty dla Klientów
- redagowanie raportów podsumowujących własną działalność handlową
- koordynacja nad poprawną realizacją projektów
- kierowanie zespołem kreatywnym i planowanie pracy
- zawieranie umów handlowych
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
- interesującą pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
- możliwość twórczej pracy przy ciekawych projektach
- przyjazną atmosferę pracy
- perspektywę rozwoju zawodowego
- możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie celów firmy
- przyjazną atmosferę pracy - szef jest "Twoim kolegą"
- dogodne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie + system premiowy)
- do dyspozycji:
- telefon
- komputer
- samochód + GPS (po okresie próbnym)

Miejsce pracy:
Rzeszów (woj. podkarpackie)

Ogłoszenie dostępne pod adresem:

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej Agencji Reklamowej, jesteś kreatywny, lubisz nowe wyzwania - napisz do nas: praca@fortismedia.pl
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz opisem własnych doświadczeń w ww. obszarach, oraz z listem motywacyjnym.