Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Specjalista ds. Sprzeda篡 zagranicznej

(Wroc豉w, Wroclaw, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Beauty-Secret Sp. J.
Bezpo鈔edni importer i producent sprz皻u kosmetycznego (lasery IPL, E-LIGHT, fale RF, lposukcja, itp...), w zwi您ku z rozwojem poszukuje do zespo逝:
Specjalisty ds. Sprzeda篡 zagranicznej

Miejsce pracy: Wroc豉w

Opis stanowiska:
Pozyskiwanie nowych klient闚
Identyfikowanie oczekiwa i potrzeb klienta
obs逝ga sprzeda篡 w zakresie organizacji wysy趾i i transportu towar闚 do klienta
organizacja i weryfikacja dokumentacji transportowej;
przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych oraz koordynacja ich realizacji
Osi庵anie za這穎nych plan闚 sprzeda篡
Raportowanie wynik闚
Dbanie o dobry wizerunek firmy
Wysoka motywacja i zaanga穎wanie w prac

Wymagania:
bieg豉 znajomo嗆 j瞛yka angielskiego w mowie i pi鄉ie
bieg豉 znajomo嗆 jednego z j瞛yk闚: niemieckiego, w這skiego, hiszpa雟kiego, francuskiego (dodatkowy atut)
status studenta zaocznego
Wysoka kultura osobista, kreatywno嗆
Bardzo dobra organizacja pracy
Wysokie zdolno軼i komunikacyjne i interpersonalne
Dost瘼 do Internetu, w豉sny komputer
Do鈍iadczenie w handlu ( dodatkowy atut)
Dobra znajomo嗆 bran篡 sprz皻u kosmetycznego (dodatkowy atut)
Prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie powi您ane z wysokim systemem prowizyjnym
Du膨 samodzielno嗆 dzia豉nia
Prac w miejscu zamieszkania

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przes豉nia CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@beauty-secret.pl.
(Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje)
Prosimy r闚nie o dopisanie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacyjnych (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych).

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl