Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży Kredytów, umowa o pracę

(Częstochowa, Częstochowa, )

Miejsce pracy: CZĘSTOCHOWA
Nr ref.: spec/ CZĘSTOCHOWA

Opis stanowiska:
- sprzedaż produktów finansowych;
- realizacja planów sprzedażowych;
- praca w sympatycznym zespole młodych specjalistów.

Oferujemy:
- umowę o pracę po okresie próbnym;
- profesjonalne szkolenia;
- pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, kartę MultiSport);
- niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy);
- perspektywy rozwoju, karierę menedżera;
- współpracę opartą na wzajemnym partnerstwie.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w branży finansowej;
- wykształcenie minimum średnie;
- umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Jeśli jesteś energiczną oraz ambitną osobą, wierzysz w swoje możliwości i wytrwale dążysz do celu, wyślij swoją aplikację CV oraz list motywacyjny), podając w tytule numer referencyjny ogłoszenia, na adres:

kariera(****)eiglobal.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.&#8221;

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia