Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Sprzedaży

(Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PROMOCJA! TYLKO DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA!
Dołącz za darmo do elitarnego grona Konsultantów Infinity Biżuteria i zarabiaj na sprzedaży Brylantów oraz biżuterii złotej i srebrnej.
Dodatkowe zajęcie lub pełnowymiarowa praca, bez kosztów, bez ryzyka. Zapraszaj innych do współpracy i zarabiaj na prowizjach.
Od 1 Lisotapada opłata wpisowa w wysokości 50zł. Pospiesz się aby zostać Konsultantem Infinity za darmo!

Na Polskim rynku Infinity Biżuteria działa już od 2006 roku i bardzo prężnie się rozwija. Nasza biżuteria powstaje z najwyższej jakości złota i srebra oraz naturalnych kamieni szlachetnych w najlepszych pracowniach złotniczych na świecie. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Europę Środkową i Wschodnią ekskluzywnej włoskiej marki Infinity Italian Design. Sprzedajemy również produkty pod markami Verona oraz Kolekcja Q.
Dzięki sprzedaży katalogowej poprzez wyspecjalizowanych Konsultantów oferujemy najwyższej jakości biżuterię w rzeczywistych cenach, pozbawionych dodatkowych kosztów, takich jak wynajem powierzchni sklepowych czy ubezpieczenia magazynu.

Stanowisko: Doradztwo klientów indywidualnych, prezentowanie biżuterii, przyjmowanie i realizacja zamówień, udział w szkoleniach i pokazach biżuterii Infinity.

Wymagania: Podstawowa wiedza o biżuterii, pozytywne nastawienie i dużo entuzjazmu.
Zakres obowiązków: Możesz potraktować współpracę z nami jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie.

Oferujemy: Pracując jako Konsultantka/Konsultant Infinity poszerzysz swoją wiedzę na temat wyrobów jubilerskich, szlachetnych metali, brylantów i pozostałych kamieni oraz wszelkich trendach panujących w świecie biżuterii. Ta praca może Ci dodać wiary we własne siły i pewności siebie. Może okazać się również pierwszym krokiem na drodze do sukcesu oraz doskonałym zarobkiem!