Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Handlowy w Branży IT

(Poznań, Poznań, )

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Obszarem działalności naszego Klienta jest dostarczanie rozwiązań w sektorze IT dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Obecnie wspomagamy naszego Klienta w realizacji projektów rekrutacyjnych poszukując Kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA HANDLOWY W BRANŻY IT
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Numer referencyjny: SH/01/13/WIELKOPOLSKIE

Obowiązki:

&#8226; Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
&#8226; Negocjowanie kontraktów i warunków współpracy z nowymi klientami,
&#8226; Obsługa i rozwój lokalnego rynku
&#8226; Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
&#8226; Zorganizowanie zespołu handlowo &#8211; technicznego
&#8226; Nadzór oraz zarządzanie podległym zespołem
&#8226; Realizację założonych planów sprzedaży

Wymagania:

&#8226; Dyspozycyjność do szybkiego rozpoczęcia pracy
&#8226; Minimum 2-letnie doświadczenie w branży IT na podobnym stanowisku
&#8226; Mile widziane wykształcenie wyższe (kierunek informatyka)
&#8226; Własna baza Klientów z branży IT
&#8226; Znajomość lokalnego rynku IT
&#8226; Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży
&#8226; Umiejętność zarządzania zespołem
&#8226; Dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; Prawo jazdy kat. B
&#8226; Własny samochód

Ponadto od kandydata oczekujemy:

&#8226; Samodzielności
&#8226; Wysokiej motywacji
&#8226; Sumienności
&#8226; Uczciwości
&#8226; Umiejętności pracy w zespole
&#8226; Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

&#8226; Pracę od stycznia 2013
&#8226; Pracę w renomowanej Firmie z branży IT
&#8226; Zatrudnienie na 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony
&#8226; Wynagrodzenie w wysokości min. 5 000 brutto miesięcznie
&#8226; Atrakcyjne prowizje uzależnione od wyników
&#8226; Narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, możliwy samochód służbowy
&#8226; Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
&#8226; Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Oddziału

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny z odpowiednią argumentacją do podjęcia pracy na adres: magdalena.adamkowska@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać &#8222;SH/01/13/WIELKOPOLSKIE&#8221;
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 20.01.2013 r.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

INTERIMAX Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)