Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds Rozwoju Sieci- Branża Spożywcza

(Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

NASZE SKLEPY AVITA Sp.z o.o.
Nr ref.Specjalista ds Rozwoju sieci- dolnośląskie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
SPECJALISTA DS ROZWOJU SIECI- branża spożywcza
Rejon pracy: woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
Prowadzenie negocjacji biznesowych
Analiza potencjału handlowego sklepów
Utrzymanie dobrych relacji z klientami
Realizacja wyznaczonych celów rozwojowych
Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
Sporządzanie raportów i zestawień wewnętrznych

Wymagania:
własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
wykształcenie min średnie
minimum 2-letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży spożywczej lub w Działach Ekspansji
znajomość rynku
wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
orientacja na realizację powierzonych zadań
dynamizm w działaniu
umiejętność efektywnej pracy pod silną presją czasu i wyniku
czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych
samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy:
Szeroki zakres obowiązków dający możliwość wszechstronnego rozwoju
Motywacyjny system wynagradzania
Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód
Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na podany poniżej adres e-mail.
praca@avita.net.pl
Prosimy o załączenie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.
Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.