Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

SPRZEDAWCA

(KOSZALIN, Koszalin, )

Odpowiedz: monika.smuga@pracownikgalerii.pl

Firma "Pracownik Galerii" Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko SPRZEDAWCY do salonu z galanterią skórzaną w Koszalinie.
Zadania:
Jako Sprzedawca odpowiedzialny/a będziesz za aktywną sprzedaż oraz fachowe doradztwo
w zakresie produktów oferowanych przez firmę, obsługę Klienta w zgodzie ze standardami firmy, dbanie
o wygląd i wystrój salonu oraz współpracę z całym zespołem.
Wymagania:
* umiejętność pracy w zespole
* łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
* ambicja poszerzania wiedzy dot. technik sprzedaży
* podstawy obsługi komputera (MS Office)
* uczciwość i bezkonfliktowość
* dyspozycyjność, optymizm i zaangażowanie w pracę
* wykształcenie minimum średnie
Cechy mile widziane:
* doświadczenie w handlu
* znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* zainteresowanie modą i najnowszymi trendami
* zatrudniamy również osoby pomiędzy 30-45 r. ż.
Nasz Klient oferuje:
* ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* przyjazną atmosferę
* możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz zasad ekspozycji
* motywacyjny system wynagrodzeń
* umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 883323403