Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Gdańska, Gdansk,

New Horizon &#8211; zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem kadrowym, doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Należymy do międzynarodowej grupy Alertec- firmy, która działa w krajach Beneluksu i w Niemczech, a obecnie w związku z dynamicznym rozwojem otwiera oddziały w Polsce.

New Horizon Sp. z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: RPH/GD/2010

Zakres obowiązków:

- wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
- planowanie pracy własnej w zakresie wyznaczania tras i terminów spotkań z klientami
- analiza sytuacji na rynku oraz działań konkurencji
- prowadzenie dokumentacji, raportowanie działań handlowych
- współpraca ze wszystkimi pracownikami firmy

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B
- dobra prezencja i wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność
- mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski)

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- profesjonalne szkolenia wewnętrzne

Kontakt:

Aplikacje prosimy składać na adres: krakow@new-horizon.eu umieszczając koniecznie w temacie wiadomości nr referencyjny: RPH/GD/2010

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Kwiecien, 2010  12:14

Identyfikator: 173669

Wyświetleń: 2668