Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciela Handlowy Branża Energetyczna 2500zł/mc

(Węgrów, Sokołów Podlaski, Siedlce, Okolice, Węgrów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma z branży energetycznej zatrudni:
Przedstawiciela Handlowego
ilość wakatów: 5

WYMAGANIA:
-Komunikatywność
-Dyspozycyjność od pn-pt
-Wysoka kultura osobista
-Mile widziane doświadczenie na w.w stanowsku
-Prawo jazdy kat.B

OBOWIĄZKI:
-Pozyskiwanie klientów
-Obsługiwanie narzędzi biurowych
-Analiza poprawności danych

OFERUJEMY
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Europejskim
-Elastyczny grafik pracy
-Wysokie wynagrodzenie
-Pracę w miłej atmosferze
-Brak presji !!

Praca dla osób bez limitu wiekowego!
Chcemy dać szansę każdemu, dlatego zadzwoń i umów się na spotkanie rekrutacyjne:

513091530

Lub wyślij swoją Aplikacje z dopiskiem PH/Waw/O za pomocą formularza zgłoszeniowego

energiarekrutacja(****) w p . p l

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów